zararsız oyunlar kız giydirme

2013 Modalı Kıyafetler 2013 Modalı Kıyafetler 2013 yılına damgasını vuracak kıyafetleri giydirmeye hazır mısın? 2013ün en gözde elbiselerini genç kıza giydirerek adını herkese duyur. Spor ve klasik kıyafetleri seçmekte özgürsün. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Aç Kedi Aç Kedi Sahibinin sipariş ettiği pizzaya göz diken kedinin karnını doyurmamız lazım! Eve gelen pizzaya ulaşabilmek için bir çok engel var. Bu engelleri Mouse ile yok ederek Kedimizin karnını doyurmasını sağlamalıyız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Alışveriş Yap Alışveriş Yap Oyunda eksik olan malzemeleri temiz etmek ister misin? Sana verilen parayı doğru kullanarak eksik listesindeki malzemeleri almalısın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Altın Yumurtlayan Tavuk Altın Yumurtlayan Tavuk Yumurtaları altından olan tavuk tarafından yapılan bütün yumurtaları toplamalısınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Angry Birds Noel Angry Birds Noel Anroid Play Store ve Apple Store'da en çok indirilen oyun seçilen Angry Birds oyununun noel versiyonu ile tanıştınızmı ? Bu oyunda diğer versiyonlardan farklı olarak sinirli kuşlarımız ile domuzcukları yok etmek yerine hediye paketlerini toplamaya çalışıyoruz. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Araba Treni Araba Treni 0 Km spor arabaları ilk sen kullanmak ister misin? Oyunda yapman gereken gıcır gıcır olan bu arabaları doğru bir şekilde trene yüklemen. Oyunu Yön tuşlarıyla oynayabilirsin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Aşık Ben 10 Aşık Ben 10 Ben10 ve sevgilisi birbirlerine deliler gibi aşıklar. Oyunda yapman gereken bu iki çifti öpüştürmen. Öpüştürürken öğretmenlere yakalanmaması gerekiyor. Umarım başarabilirsin. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Asyalı Kız Giydir Asyalı Kız Giydir Asyalı kız senin moda konusunda ne kadar başarılı olduğunu duymuş. Senden kendisini modaya göre giydirmeni istiyor. Asyalı kızı kırmak istemezsin öyle değil mi? Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

At Bakımı At Bakımı At bakımı yaparak atınızı geliştirmelisiniz. Bakım yapmadan önce size nasıl bakım yapacağınız anlatılıyor. Play, Play, Start ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

At Çiftliği At Çiftliği At çiftliği işleterek atlarınızı idare etmeniz gerekiyor. Atlarınızın ihtiyaçlarını karşılayın ve onların mutlu olmasını sağlayın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

At Giydirme At Giydirme Sevimli atı giydirerek en güzel giysileri ile onu güzel yapman gerekiyor. Kategorilerden seçimler yap ve sevimli atı istediğin gibi giydir. Atı Mouse ile giydirip süsleyebilirsiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Ayıyı Vur Ayıyı Vur Sana zarar verip öldürmek isteyen ayıyı bir an önce öldürmelisin. Ayıyı pompalı tüfekle vuracaksın ve ayının ölmesi için seri olmalısın. Ayı sana el bombası atacak ve bu el bombaları etki ederse enerjin azalacak. Ayıdan önce davranıp onu avlamalısın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Balık Tut Balık Tut Karnı guruldayan balıkçı karnını doyurmak için balık tutmaya çıktı. Bu sefer balıkları kolayca yakalayamayan balıkçıya yardım etmelisin. Balıkçı daha fazla acıkmadan onun karnını doyur. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Barbie Süsle Barbie Süsle Güzel Barbie hergün yeni kıyafetler giyerek tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Bugün kendisini senin giydirmeni istiyor. Barbieyi süsleyerek onu memnun bırakmalısın. Oyunu Mouse ile oynayabilirsin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Barnville Barnville Barnville, kızgın hayvanlar tarafından saldırıya uğrayan çiftçiyi kızgın hayvanlardan kurtarmanız gerekiyor. Çatıda ki çiftçi ile size saldıran hayvanları vurun. Start game, Skip ile oyunu başlatın. Mouse ile silah sıkarak R tuşu ile mermi doldursunuz. Her etabı geçmenizde daha iyi silahlar alabileceksiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Ben 10 Araba Sür Ben 10 Araba Sür Ben10 yeşil arabasıyla asfaltı ağlatmaya devam ediyor. Oyunda yapman gereken bitiş çizgisine ulaşman. Aracı Yön tuşlarıyla kullanabilirsin. Yol üzerindeki puanları toplamayı unutma. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Ben 10 ve Düşmanları Ben 10 ve Düşmanları Ben 10 ve düşmanları kılıçlarını çektiler. Ben 10u kontrol ederek düşmanlarını öldürmek ister misin? Haydi kahramanımız Ben 10a yardım et ve düşmanlarını öldür. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Benim Çiftliğim Benim Çiftliğim Oyunumuzda çiftçi bir kadın ile yeni kurduğunuz çiftliği idare etmelisiniz. Patlıcan, Mısır, Domates ve Havuç gibi ürünleri üretebileceğiniz çiftlikte mahsüllerinizle dikim aşamasından hasat dönemine kadar bir çok konuda ilgilenmeniz gerekmekte. Böceklere karşı ilaçlamalı, Zamanı geldiğinde sulamalısınız. Paraya ihtiyacınız olursa tavuklarınızın yumurtalarını satabilirsiniz. Oyun Mouse ile oynanmaktadır. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.