tır sürme

Bisikletli Şirin Bisikletli Şirin Çalışkan şirin yaptığı bisikleti denemek için dağa çıkıyor. Şirin Baba çalışkan şirine bisiklet sürmeyi öğretiyor. Yardım etmek ister misin? Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Geyik Fırlat Geyik Fırlat İzlediği filmlern etkisinde kalan geyik uçmaya karar verdi. Bakalım geyiği aya kadar ulaştırabilecek misin? Geyiğin aya ulaşması için yardımına ihtiyacı var. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Hazineci Korsanlar Hazineci Korsanlar Korsanlar büyük bir gayretle büyük hazinenin peşindeler. Oyunda zekanı ve becerini konuşturarak sandığı denize düşürmelisin. Başarılı oldukça level atlayacaksın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Heyelandan Kaçış Heyelandan Kaçış Küçük çocuk dağa gezintiye çıkmıştır. Hiç beklemediği bir anda oluşan heyelan yüzünden üstüne kaya parçaları düşmektedir. Yön tuşlarını kullanarak kaya parçalarından kaçmalı ve hayatta kalmalısınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Köprü Mühendisi Köprü Mühendisi Yediden yetmişe her yaştan oyuncunun ilgisini çekebilecek bu oyunda size verilen kısıtlı sayıda inşaat malzemelerini kullanarak bir köprü kurmanız isteniyor. Mouse yardımı ile köprüyü kurarak tırın geçmesini sağlamalısınız. Köprünüz tırın ağırlığını taşıyamaz ve çökerse büyük bir felaket gerçekleşir. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Koyun Tıraş Et Koyun Tıraş Et Koyunları tıraş etmek ister misin? Dükkanına gelen koyunları tıraş etmelisin. Bakalım koyunlar hizmetinden memnun kalacaklar mı? Koyunları tıraş edeceğini söyleyince şaşırmadın değil mi? Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Miniş Köpeği Doyur Miniş Köpeği Doyur Miniş köpeği doyurmak ister misin? Miniş köpek koyduğun et parçasına ulaşamıyor. Yol üzerine kemikler bırakarak köpeği ete kadar ulaştırmalısın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Modifiyeli Tır Modifiyeli Tır Daha önce hiç modifiyeli bir tır görmüş müydün? Hemen oyuna başla ve güzel tıra modifiye uygulayarak gözleri kamaştır. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Panda Fırlat Panda Fırlat Oyunda sırtına roket takılan pandayı uzaklara fırlatman gerekiyor. Ne kadar çok uzağa fırlatırsan o kadar fazla puan kazanacaksın. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Podyum Hazırlığı Podyum Hazırlığı Podyuma çıkmaya hazırlanan genç kıza yardım etmek ister misin? Aksesuar ve kıyafetlerle genç kızı süslemelisin. Genç kızın çıkacağı podyumda gözleri kamaştırması gerekiyor. Umarım başarabilirsin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Polisten Kaç Polisten Kaç Polis araçları senin peşinde ve senin polisleri derhal atlatman gerekiyor. Oyunu Yön tuşlarıyla oynayacaksınız. V tuşu tırı görmenize, X tuşu arkayı kontrol etmenizi sağlayacak. Tıra ulaştığınızda bölümü tamamlayacaksınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Prenses Makyaj Prenses Makyaj Prenses Yasemine makyaj yapmak ister misin? Makyaj olmadanda güzel olan prenses farklı bir makyaj yaptırmak istiyor. Umarım geri çevirmessin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Resim Hırsızı Resim Hırsızı Resim çalmak isteyen çekici kız yanındaki diğer kıza çaktırmadan tabloyu çalmalıdır. Size verilen fırçayı Mouse ile kontrol ederek tablonun üzerine basılı tutun ve başarılı bir şekilde çalmaya çalışın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Roketçi Dede Roketçi Dede Oyunda yaşlı ancak bir o kadar da cesur olan dedeyi kontrol ediyoruz. Sırtına taktığı roket ile gök yüzüne doğru tırmanmaya başlayan dede yolda karşısına çıkan eşyaları toplamalı. Eşyaları topladıkça aynı zamanda puan kazanabilir ve bu puanlar ile roketinize daha güçlü yakıtlar alabilirsiniz. Oyunu Mouse ile oynamalısınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Şaşkın Araba Şaşkın Araba Kırmızı renkte olan şaşkın arabamız ile bayrak dikili olan bölgeye gitmeliyiz. Bu görev için yapmanız gereken arabanın üstüne Mouse ile tıklamalısınız. Bu tıklar ile aracı durdurup çalıştırabilirsiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Sinema Büfe Sinema Büfe Sinemaya gidenler filmden önce ve film esnasında atıştırmaya bayılır. Oyunumuzda film izlemeye gelen müşterilere atıştırmalık satmalısınız. Müşterilerinizin sabırsız ve sinirli olduğunu unutmamalısınız. Mouse ile tüm müşterilerinizin taleplerini yerine getirebilirsiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Soyguncu Soyguncu Minik soyguncu, Altın sikkelerin bulunduğu kasayı çalmaya çalmaya çalışıyor. Her ne kadar etik olmasa da minik hırsıza yardım etmelisin. Kasaya erişebilmesi için, halat kullanarak tırmanmalı. Oyunu oynamak için Yön ve Boşluk tuşları yeterli. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.