tembel kız

2013 Modalı Kıyafetler 2013 Modalı Kıyafetler 2013 yılına damgasını vuracak kıyafetleri giydirmeye hazır mısın? 2013ün en gözde elbiselerini genç kıza giydirerek adını herkese duyur. Spor ve klasik kıyafetleri seçmekte özgürsün. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Asyalı Kız Giydir Asyalı Kız Giydir Asyalı kız senin moda konusunda ne kadar başarılı olduğunu duymuş. Senden kendisini modaya göre giydirmeni istiyor. Asyalı kızı kırmak istemezsin öyle değil mi? Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Barnville Barnville Barnville, kızgın hayvanlar tarafından saldırıya uğrayan çiftçiyi kızgın hayvanlardan kurtarmanız gerekiyor. Çatıda ki çiftçi ile size saldıran hayvanları vurun. Start game, Skip ile oyunu başlatın. Mouse ile silah sıkarak R tuşu ile mermi doldursunuz. Her etabı geçmenizde daha iyi silahlar alabileceksiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

En Yeni Moda En Yeni Moda En yeni modaya uygun bir şekilde oyundaki manken kızları giydirmek ister misin? Göz alıcı mankenler senin giydireceğin kıyafetlerle dahada güzel olmalılar. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Genç Kızın Giysi ve Makyajı Genç Kızın Giysi ve Makyajı Oyundaki genç kızımız senin modayı takip ettiğini bildiğinden onu özel bir toplantı için senin giydirmeni istiyor. Giysilerini seçtikten sonra genç kızın makyajınıda yapmalısın. Haydi zaman daralmadan genç kızın giysi ve makyajını hazırla. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Kış Güzeli Giydir Kış Güzeli Giydir Kış güzelini giydirmek ister misin? Her mevsim güzel olan ama kışın başka bir güzelliğe sahip olan kızın yeni kıyafetlere ihtiyacı var. Senin zevkine güvendiği için senden yardım istiyor. Bakalım genç kıza yardım edecek misin? Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Kız Giydir Kız Giydir Sokaklarda dolaşan gariban bir kız var. Gariban kızı giydirip daha sonra makyaj yapmak ister misin? Genç kızın sevinmesi senin elinde. Haydi oyuna başla ve genç kızı sevindir. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Manikür Yap Manikür Yap Oyundaki güzel kızın ellerine manikür yapmak ister misin? Önce el temizliğini yapmalısın ve daha sonra manikür geçmelisin. İşlemini bitirdikten sonra ojede sürebilirsin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Mankenleri Giydir Mankenleri Giydir Oyunda birbirinden güzel manken kızları istediğin şekilde giydirmekte özgürsün. Saç, giyim, makyaj herşey sana kalmış. Bakalım mankenler daha göz alıcı olacaklar mı? Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Okul Kızları Süsle Okul Kızları Süsle Okula giden 3 güzel kızı giyindirip süslemek ister misin? Bu 3 güzel kızımızda okulun en güzel kızları olmak istiyorlar. Yapacağın süslemelerle herkesi kızlarımıza hayran bırak. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Podyum Hazırlığı Podyum Hazırlığı Podyuma çıkmaya hazırlanan genç kıza yardım etmek ister misin? Aksesuar ve kıyafetlerle genç kızı süslemelisin. Genç kızın çıkacağı podyumda gözleri kamaştırması gerekiyor. Umarım başarabilirsin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Prensese Makyaj Prensese Makyaj Prensesler kadar güzel olan kıza makyaj yapman gerekiyor. Güzel prensese makyaj yap ve onu daha da güzelleştir. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Resim Hırsızı Resim Hırsızı Resim çalmak isteyen çekici kız yanındaki diğer kıza çaktırmadan tabloyu çalmalıdır. Size verilen fırçayı Mouse ile kontrol ederek tablonun üzerine basılı tutun ve başarılı bir şekilde çalmaya çalışın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Spor Kıyafetleri Giydir Spor Kıyafetleri Giydir Oyundaki genç kıza modaya uygun spor kıyafetler giydirmek ister misin? Genç kız senin bu konudaki maharetlerini biliyor umarım beklediği olur. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Süslü Kız Süslü Kız Hergün alışveriş yapmayı adet haline getirmiş olan kıza eşlik etmek ister misin? Genç kızın kıyafetlerini seçerek onu istediğin modele sokabilirsin. Havalar soğuk karekterimizi kalın giydir. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Tembel Kız Tembel Kız İşyerinde tembellik yapmayı seven kız patronuna yakalanmadan işlerini aksatmak istiyor. Genç kıza eşlik ederek sende tembellik yapmak ister misin? Oyunu Mouse ile oynayabilirsin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Turist Giydir Turist Giydir Ülkene gezmeye gelen turist kızı giydirmek ister misin? Turist kız olayı tamamen sana bırakıyor ve hiç karışmıyor. Umarım beklediği gibi herşey güzel olur. Ülkemizin adı için turist kızını daha özenli giydirmelisin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Yeni Çiftlik Yeni Çiftlik Yepyeni çiftliği olan kıza çiftlikte yardım ederek çok güzel bir çiftliğinin olmasını sağlayacağız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.