Tavuk Çiftliği

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tavuk Çiftliği Oyunu Oyna

Tavuk Çiftliği ; Tavuk çiftliğinde tavuklarınızın yumurtalarını toplamanız gerekiyor. Yumurtaları alın ve satarak para kazanın. En büyük tavuk çiftliği senin olacak. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Tavuk Çiftliği Oyunu 1858 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Çiftlik Oyunları

Tavuk Çiftliği Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tavuk Çiftliği Tavuk Çiftliği Tavuk çiftliğinde tavuklarınızın yumurtalarını toplamanız gerekiyor. Yumurtaları alın ve satarak para kazanın. En büyük tavuk çiftliği senin olacak. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Tavuk Çiftiği Tavuk Çiftiği Tavuk çiftlikte ve maceralar onu bekliyor. Kediden kaçmanız gerekiyor. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Sebze Çiftliği Sebze Çiftliği Çiftliğinize sebzeler ekerek para kazanmanız gerekiyor. Çiftliğinize sebzeleri ekin ve çiftliğinizi büyütün. Sebze mahsulü alarak daha çok para kazanın. Paralar ile çiftliğinizi daha da büyütmelisiniz. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Kaz Çiftliği Kaz Çiftliği Sevimli kazların bulunduğu çiftlikte kazlara bakım yapacaksınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Benim Çiftliğim Benim Çiftliğim Oyunumuzda çiftçi bir kadın ile yeni kurduğunuz çiftliği idare etmelisiniz. Patlıcan, Mısır, Domates ve Havuç gibi ürünleri üretebileceğiniz çiftlikte mahsüllerinizle dikim aşamasından hasat dönemine kadar bir çok konuda ilgilenmeniz gerekmekte. Böceklere karşı ilaçlamalı, Zamanı geldiğinde sulamalısınız. Paraya ihtiyacınız olursa tavuklarınızın yumurtalarını satabilirsiniz. Oyun Mouse ile oynanmaktadır. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

At Çiftliği At Çiftliği At çiftliği işleterek atlarınızı idare etmeniz gerekiyor. Atlarınızın ihtiyaçlarını karşılayın ve onların mutlu olmasını sağlayın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Altın Yumurtlayan Tavuk Altın Yumurtlayan Tavuk Yumurtaları altından olan tavuk tarafından yapılan bütün yumurtaları toplamalısınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.