Çiftçi Dede

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çiftçi Dede Oyunu Oyna

Çiftçi Dede ; Çiftlikte ki dede ile çiftlik oyunu oynayacaksınız. Tarlalarda bulunan meyve ve sebzelerin hasadını yapacaksınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Çiftçi Dede Oyunu 1874 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Çiftlik Oyunları

Çiftçi Dede Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Roketçi Dede Roketçi Dede Oyunda yaşlı ancak bir o kadar da cesur olan dedeyi kontrol ediyoruz. Sırtına taktığı roket ile gök yüzüne doğru tırmanmaya başlayan dede yolda karşısına çıkan eşyaları toplamalı. Eşyaları topladıkça aynı zamanda puan kazanabilir ve bu puanlar ile roketinize daha güçlü yakıtlar alabilirsiniz. Oyunu Mouse ile oynamalısınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Çiftçi Dede Çiftçi Dede Çiftlikte ki dede ile çiftlik oyunu oynayacaksınız. Tarlalarda bulunan meyve ve sebzelerin hasadını yapacaksınız. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Çiftçi Çocuk Çiftçi Çocuk Çiftlikte ki zor işler için babasına yardım eden çiftçi çocuk ile bütün çiftlik işlerini bitirin. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.

Çiftçi Amca Çiftçi Amca Çiftçi amca ile çiftliğe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Çiftliğe gitmeniz engel olmak isteyen adamlardan kaçarak gizlice çiftliğe ulaşın. Komşu Çiftlik sizler için Çiftlik Oyunları kategorilerinde yeni ve güzel Komşu Çiftlik Oyunları sunar.